Fajnpoptavka.cz – jak vše funguje?

Spolupracujeme s poptávkovým serverem poptavej.cz, což je dlouhodobá záruka kvality, neboť tradice tohoto portálu je vskutku obrovská.

Základním principem poptávkového webu fajnpoptávka.cz je myšlenka úspory času a především peněz. Všichni naši návštěvníci – tzn. soukromé osoby či firmy, si mohou poptat všemožné služby a mají jistotu, že ušetří až 30% z běžných cen. Trh funguje vždy na principu nabídky a poptávky. Vybírejte si z více dodavatelů a budete mít jistotu, že ušetříte.

Jak správně zadat poptávku?

1.) Základním předpokladem pro co nejlepší poptávku, je její detailní popis. Čím konkrétnější budete, tím cílenější poptávka bude a dostanete na ní pro vás vhodné nabídky.

• Klikněte na zadat poptávku
• Vyplňte své kontaktní údaje (jméno a příjmení, email, telefon)
• Do podrobné specifikace zadejte co poptáváte, popis poptávané práce, termín realizace, lokalitu, ve které bude realizace probíhat a příapdně další informace, které nám chcete sdělit.
• Poté již postačí odeslat poptávku ke zpracování

2.) Poté následuje zpracování na straně našeho partnera

• ověří vaší věrohodnost (zda je platný telefon či email)
• zpracuje vaši poptávku do klasické podoby pro řemeslníky
• poptávku vyhovujícím řemeslníkům pošle

Důležité je vědět, že se vše zpracovává ručně, žádné strojové vyhodnocení. Tím je zaručeno, že vše dojde jen do těch správných rukou.
Na váš mobilní telefon dojde oznámení o rozeslání poptávky dodavatelům.
Na váš email dojde seznam všech obeslaných dodavatelů, ať víte, kolik jsme jich kontaktovali.

3.) První nabídky od našich dodavatelů obdržíte do několika hodin (záleží na denní době a na vytíženosti dodavatelů). Je vcelku možné, že vás budou ještě kontaktovat emailem nebo telefonem kvůli upřesnění vaší poptávky.

No a nakonec si vyberete toho nejlepšího dodavatele, kterému svou poptávku dáte zrealizovat.